050 32-72-571 
(Для повідомлень на Телеграм)
       099 75-71-272 
(Для повідомлень на Вайбер)
Цілодобова служба підтримки
0626 42-12-22
066 55-99-777   066 55-99-888
068 55-99-777   073 55-99-777
E-mail: support@sns.net.ua

Ми раді запропонувати вам спільний проект з провідними операторами онлайнового інтернет-телебачення України - компаніями Oll.TV і MEGOGO. З нашою допомогою ви зможете скористатися всіма спектрами можливостей сучасного телевізійного продукту. Кожен глядач зможе знайти найкращий саме для нього набір телеканалів, фільмів, музики, зручне місце, час і екран для перегляду. Тепер дозвольте представити наших партнерів.

OLL.TV

Сервіс цифрового телебачення та кіно OLL.TV - це більше 127 найкращих національних та зарубіжних каналів на будь-який смак, а також більше 10000 фільмів та серіалів (відео на запит) у бездоганній HD-якості на будь-якому телевізорі.

Можливості інтерактивного телебачення OLL.TV: ТВ-пауза, ТВ-запис, звукові доріжки, субтитри, телепрограма на тиждень, списки обраного, Батьківський контроль, інтерактивний пошук, музика, радіо, власна відеотека та nbsp; кінозали.

  • Просто підключити — один пристрій, один стандарт, один пульт;
  • Просте керування ефіром — інтерактивна телепрограма, пауза в прямому ефірі та записи минулих телепередач;
  • Приємно дивитися — HD і SD якість зображення за бажанням;
  • Просте управління — функція «Батьківський контроль», вибране, звукові доріжки та субтитри.

Кожен глядач отримає задоволення від перегляду, навіть звичайний телевізор стає розумним!

Для укладання договору звертайтесь до нашого абоновідділу.

MEGOGO

MEGOGO це перш за все один з найбільших у світі відеосервісів для російськомовної аудиторії, в < a href="http://megogo.net/ua/films/main">каталогах бібліотеки MEGOGO+ десятки тисяч одиниць відео -  фільмів, серіалів, телешоу, концертів і т.д. В рамках проекту працює система онлайнового OTT телебачення MEGOGO TV. Телебачення від MEGOGO це дві основні підписки з відмінним набором телеканалів, наповнені найкращими фільмами та програмами у бездоганній якості.

На додаток до наборів класичних телеканалів, MEGOGO пропонує власні тематичні інтерактивні канали. Кожен із двадцяти двох таких каналів складається з підібраних з бібліотеки MEGOGO матеріалів - "Епоха", "Триллер", "Романтика" та багато іншого, і транслюється цілодобово. При цьому ви можете почати перегляд інтерактивного каналу з будь-якого місця. Ви самі вирішуєте, що і коли вам дивитися!

Працювати з MEGOGO ви можете безпосередньо  з вашого особистого кабінету на нашому сайті, включаючи і вимикаючи передплати. Вартість підписок MEGOGO буде списуватись прямо з вашого особового рахунку, також як вартість вашого основного пакета послуг Інтернету. Для ознайомлення з послугами MEGOGO ви можете замовити підписку "ТВ і Кіно: Оптимальна" (330 телеканалів + колекція з 20000 найкращих фільмів) за 1 грн, далі - 199грн. /міс.

У будь-якому місці на будь-якому пристрої!

Дивитись MEGOGO можна на будь-якому зручному для вас екрані - Smart TV, звичайний TV зі спеціальною приставкою, на планшеті або мобільному телефоні зі встановленим Android додатком , а також на моніторі комп'ютера. Ви більше не прив'язані до будинку - перегляд доступний з будь-якого місця, де є доступ до Інтернету достатньої якості! Зверніть увагу на системи обмежень кількості пристроїв, що одночасно працюють, наші партнери по-різному підходять до цього питання. MEGOGO також обмежує кількість пристроїв чотирма, але це можуть бути чотири пристрої будь-якого типу.

Підключення, придбання додаткових пристроїв, сервіс та консультації

Якщо у вас вже є підтримуваний партнерами Smart TV (списки телевізорів доступні для  MEGOGO  тут), то додаткового обладнання вам не знадобиться. Для звичайного або непідтримуваного телевізора знадобиться приставка (або STB), яку можна придбати в нашому абонентському відділі. Smart TV або приставку бажано підключити до вашого квартирного роутера кабелем. Підключення через Wi-Fi можливе, але якість зображення залежатиме від наявності перешкод у вашій квартирі.  Для підключення, а також налаштування обладнання ви можете запросити наших фахівців. Замовлення на обслуговування можна зробити цілодобово у нашій службі підтримки.  Також фахівці служби підтримки готові дати первинну консультацію з питань, що стосуються сервісів MEGOGO. У разі якщо вирішення вашого питання буде за межами компетенції наших співробітників - вам допоможуть фахівці відповідного партнера.

Легальність

    На відміну від низки піратських телевізійних сервісівOll.TV та MEGOGO  ; є сумлінними цивілізованими компаніями і гарантують наявність повного пакета прав на весь контент, що надається ними. Наше співробітництво виконується на договірній основі та у правовому полі. Це забезпечує високий рівень захисту вас та сплачених вами грошей від можливих неприємних наслідків, пов'язаних із діями уповноважених органів із захисту авторських та суміжних прав власників аудіовізуального контенту.

Дивіться свої улюблені передачі на зручному для вас пристрої в будь-якому місці та в будь-який час! Приємного перегляду! :)